Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Technolog

OFERTY PRACY

BITSTREAM S.A. od 18 lat produkuje m.in. switche Ethernetowe (Hyperion) i serwery czasu (Quazar) dla przemysłu. Eksportujemy głównie do Finlandii, Australii i krajów Ameryki Południowej. Urządzenia tworzymy od początku do końca, od projektowania elektroniki (hardware/software) i mechaniki, przez montaż na linii produkcyjnej, po testowanie.

Samodzielny Technolog w branży produkcji urządzeń elektronicznych

Głównym celem stanowiska jest nadzór techniczny przedsiębiorstwa i technologiczne wsparcie procesów produkcji urządzeń przemysłowych, monitorujących pracę sieci energetycznych i komunikacyjnych.

Zakres obowiązków

●    Projektowanie, wdrażanie i testowanie nowych rozwiązań technologicznych,
●    Nadzór nad działającymi procesami produkcyjnymi,
●    Optymalizacja procesów produkcyjnych (lutowanie SMD i THT, montaż, uruchamianie, testy),
●    Prototypowy montaż urządzeń,
●    Nadzór nad stanem dokumentacji technologicznej,
●    Wymiana informacji pomiędzy Działem Produkcji a Działem Rozwoju: zgłaszanie problemów produkcyjnych do R&D, nadzór nad istniejącymi zgłoszeniami, partycypowanie w ich rozwiązywaniu,
●    Tworzenie instrukcji montażowych.

Wymagania

●    Wiedza o procesie montażu SMD,
●    Praktyczna znajomość CAD,
●    Umiejętność prowadzenia dokumentacji technicznej,
●    Praktyczna znajomość zagadnień i procesów technologicznych,
●    Mile widziane doświadczenie zawodowe związane z technologią produkcji,
●    Umiejętność pracy w zespole,
●    Zdolności techniczne,
●    Sumienność /dokładność,
●    Systematyczność,
●    Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne czytanie i pisanie dokumentacji technicznej.

Oferujemy

●    Środowisko pracy, w którym wszyscy czują się cenieni i akceptowani,
●    Możliwość rozwoju w ciekawej branży elektronicznej,
●    Premie motywacyjne,
●    Pracę od poniedziałku do piątku, 8 godzin, na jedną zmianę,
●    Dofinansowanie do nauki języka angielskiego i szkoleń,
●    Dofinansowanie karty Multisport.

Prosimy także o zamieszczenie, dodanie w CV zapisu:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”